• +90 216 471 01 04

Barındırma Hizmetleri

TANIM

Hosting veya Barındırma, bir web sitesinde yayınlanmak istenen sayfaların, resimlerin veya dokümanların internet kullanıcıları tarafından erişebileceği bir bilgisayarda tutulmasıdır.

İnternette site yayınlamak için özel olarak üretilmiş, internet omurgasına çok hızlı bağlantısı olan, yüzlerce kullanıcıya aynı anda hizmet verebilecek bir bilgisayarda (sunucuda) yayınlamak istediği dosyaların saklanması gerekir. Web siteye ait dosyaları saklayan ve internet kullanıcılarının erişimine sunan bu bilgisayarlara web sunucusu (web server), bu veri saklama ve yayınlama işlemine de web hosting denir.

Detaylı bilgi ve satınalma için bize ulaşın!

DEDICATED SERVER
ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR DEDICATED SERVER
CO - LOCATION
VPS / VDS SERVER
KURUMSAL HOSTING
RESELLER HOSTING

SHARED HOSTING

Tek bir sunucu üzerinde, sunucunun bant genişliği ve fiziksel gücüne göre fazla sayıda hosting barındırabilirsiniz.

CO-LOCATION

Veri merkezi salonları rack tipi sunucu ve ağ donanımlarının barındırılması için özel olarak yapılandırılmıştır.

DEDICATED HOSTING

Bu hizmette talep ettiğiniz sunucu anlaşmanıza bağlı olarak sizin adınıza özel sunucu temin edilir.

VPS / VDS

Bir sunucunun özel programlar ile sanal bir şekilde birden çok “küçük” sunucuya bölünmesidir.

Reseller

Reseller bir bayilik sistemidir ve bayiler firmamızın hizmetlerini kullanarak web Hosting hizmeti sağlar.

Alan Adı

Domain (alan adı), internette yer almak için sahip olmamız gereken kimlik, yani alan adlarınında tedarikçisiyiz.

morsistem.com

KURUMSAL BARINDIRMA

Merkezimizdeki tüm ekipmanlar kesintisiz sunucu hizmeti vermeye yönelik olarak tasarlanmış ve geliştirilmiştir. Yüksek uptime oranlı hizmet vermemizi sağlayan veri merkezimiz, sürekli güncellenen güçlü altyapısıyla kritik uygulamalar barındıran sunucularınıza yüksek hızda güvenli erişim sağlar.

Sunucularımızda kullanılan ekipmanlar için anında parça değişim garantisi vermekteyiz. Herhangi bir nedenle arızalanan ekipmanın bilgisini teknik ekibimize iletmeniz halinde mesai saatleri içinde hızlı bir şekilde ekipmanın yenileme işlemleri ve müşterilerimiz ile bilgi paylaşımı yapılacaktır.

Oluşabilecek destek talepleri için teknik ekibimiz ile müşterilerimiz arasında hızlı haberleşmeyi sağlayan fast ticket hizmetini sunmaktayız.Tüm destek talepleri oluşturulan ortak havuzdan ilgili departmana yönlendirilmekte, 7/24 hızlı ve kesintisiz çözüm bulmaktadır.

Siteye Erişim

morhosting.com

HOSTING

WordPress’in ihtiyaçlarına en uygun şekilde optimize edilmiş sunucularda barındırılmaktadır. WordPress Hosting paketleri ile tek tıkla kendi web sitenizi dakikalar içinde kurabilirsiniz.Dünyanın en çok tercih edilen web sitesi altyapısı ile tanışmaya hazır olun!

Hosting hizmet kalitemize geçmek isteyen müşterilerimizin web sayfalarını ücretsiz olarak taşıyoruz ve hizmet aktivasyonunu sitenin taşınmasından itibaren siz onay verdikten sonra başlatıyoruz.

Siteleriniz, veritabanlarınız veya e-postalarınız için sadece bir kaç adımda kolayca yedek alabilirsiniz. Bunun için manuel yedek alma özelliğini tercih edebilir veya zamandan tasarruf etmenizi sağlayan Kontrol Paneliniz üzerindeki yedekleme uygulamasını kullanabilirsiniz. Tüm e-posta hesapları gelişmiş bir Antispam ve Antivirüs hizmetinin koruması altındadır.

Siteye Erişim

mordomain.com

ALAN ADI

.COM, .NET ya da .ORG gibi jenerik domain uzantılarını en iyi fiyatlarla kaydedebilirsiniz.

3 farklı lokasyonda yedeklenmiş güvenli DNS sunucuları ile; hızlı ve kesintisiz DNS yönetimi.

Kullanıcı dostu Türkçe alan adı yönetim paneli ile tüm alan adı işlemlerini kolayca yönetin.

Siteye Erişim

Avrupa Merkezli Veri Merkezi

Sunucularımızda kullandığımız yüksek verimliliğe sahip işlemciler pazardaki alternatiflere göre %200’e kadar daha yüksek performans vaad etmektedir.

Veri Merkezi (Data center) çözümlerini ( Sunucu Barındırma , Sunucu Kiralama, Sunucu Yedekleme , Güvenlik Çözümleri , Lisans Kiralama , Felaket Kurtarma Çözümü , Cloud Sunucu ) tercih eden kurumlar için, en önem verdikleri konular sistemleri ve verilerinin güvenliği ve işlerinin sürekliliği. Bu da iyi bir Veri Merkezinin ileri teknoloji ve güvenli donanım altyapısı ve kesintisiz internet erişim altyapısına sahip olmasını gerektiriyor.

Daha fazla kapasite ve performansa mı ihtiyacınız var? Çift işlemcili fiziksel sunucu hizmetlerimizi inceleyin!

Paketleri İncele

Xeon İşlemcili Sunucularımızla Avrupa lokasyonlu veri merkezimizden kiralık sunucu çözümleri sunmaktayız. Güçlü altyapımız ile Yüksek Uptime’ın keyfini süreceksiniz.Fiziksel kök sunucularımız size en son sunucu donanımı, güçlü işlemciler, sınırsız trafik ve en yüksek sunucu kullanılabilirliği, esneklik ve verimlilik seviyesini sunar.

Morzon olarak 10 yılı aşkın süredir devam eden Avrupa daki stratejik ortaklıklarımız sayesinde, bulut yolculuğunuzu daha kolay hale getirin. VMware çözümleri konusunda son derece donanımlı olan firmamızın uzmanlarından yararlanın.

Yüksek teknolojimiz ile geniş bir yelpazede ihtiyaçlara göre şekillenebilen esnek yapılar ile private data space,co-location sunucu barındırma, dedicated sunucu kiralama, web hosting alanları, sanal sunucular ve geniş bant internet erişim hizmetleri sunuyoruz.

Monitoring hizmeti ile tüm sunucularımız izlenmektedir. Gerekli tüm yazılımsal ve donanımsal güvenlik önlemlerini almaktayız.

iliad Datacenter – Fransa

On yılı aşkın süredir Iliad Datacenter, veri merkezleri tasarlama, geliştirme ve işletme alanlarında liderdir. Her bir tesis Ar-Ge ve tasarım mühendisleri tarafından yapılmıştır.

Plusserver Datacenter – Almanya

Almanya, Avusturya ve İsviçre’de barındırma pazar lideridir. KOBİ’ler ve büyük şirketlerin ihtiyaçları için optimize edilmiştir. Hibrid barındırma çözümleri ile tüm dünyanın en iyisini sunuyoruz.

ISPpro Datacenter – Almanya

ISPpro, Jena / Thüringen de iki veri merkezi olarak hizmet verir. Bu tamamen bağımsız iki veri merkezi, tek bir kaynaktan kontrolü sağlanan güncel donanım içerir..

/ KONSOLİDE YMM
Referanslarımız
/ IONADATA
Referanslarımız
/ AYYILDIZ BASIM
Referanslarımız
/ APEX OTOMASYON
Referanslarımız
/ TURKVENT
Referanslarımız
/ fancoilsepeti.com
Referanslarımız
/ SYSTEM MEKANİK
Referanslarımız
/ BADE HIRDAVAT
Referanslarımız
/ samsungteknikservisi.org
Referanslarımız
/ globalceptelefonu.com
Referanslarımız
/ ÖZÜM MEKANİK
Referanslarımız
/ fanburada.com
Referanslarımız
/ HEPAVENT
Referanslarımız
/ klimafan.com
Referanslarımız
/ DRN MÜHENDİSLİK
Referanslarımız
/ AKN MEKANİK
Referanslarımız
/ SMARTAIR
Referanslarımız
/ HTK KLİMA
Referanslarımız
/ SANCAKTAR MEKANİK
Referanslarımız
/ KG ELEKTROMEKANİK
Referanslarımız