• +90 216 471 01 04

Cloud Çözümleri

TANIM

Basitçe açıklamak gerekirse, bulut bilişim bilgi işlem hizmetlerinin (sunucu, depolama, veritabanı, ağ, yazılım, analiz, makine zekası ve daha fazlası) internet (“bulut”) üzerinden sağlanarak daha hızlı inovasyon, esnek kaynaklar ve ekonomik ölçeklendirme sunulması anlamına gelir.

Şirket içi veri merkezleri genellikle çok sayıda “raflama ve yığınlama” işlemi gerektirir. Bunlar donanım ayarlama, yazılımlara düzeltme eki uygulama ve zaman alan diğer BT yönetim görevlerinden oluşan işlemlerdir. Bulut bilgi işlem, bu görevlerin çoğuna yönelik ihtiyacı ortadan kaldırarak BT ekiplerinin zamanı daha önemli iş hedefleri için kullanmasını sağlar.

Detaylı bilgi ve satınalma için bize ulaşın!

PUBLIC CLOUD (Genel Bulut)
PRIVATE CLOUD (Özel Bulut)
HYBRID CLOUD (Melez Bulut)
COMMUNITY CLOUD (Topluluk Bulut)
Hizmet olarak altyapı (IaaS)
Hizmet olarak platform (PaaS)

IŞIK HIZINDA NETWORK

Her Cloud Sunucu 200mbit sınırsız trafik ile beraber 10Gbit network üzerinde bulunmaktadır.

YÜKSEK DEPOLAMA

Her Cloud Sunucu arttırılabilir depolama alanı becerisine sahiptir. Alan sıkıntısı çekmeyin !

ANINDA KURULUM

Satın alma işlemi sonrasında dakikalar içinde sunucunuz kurulmuş root yetkisi hazır hale gelmiş olur.

YÜKSEK PERFORMANSLI SSD

Hızlı düşünün. Tüm bulut sunucularımız daha hızlı disk G/Ç ve gelişmiş performans için katı hal sürücüler (solid state disc) ile desteklenir.

ESNEK SEÇENEKLER

Popüler iş yükleri için optimize edilmiş cloud sunucularımda , işlemci ram ve depolama seçimi yaparak maliyetlerinizi kendiniz belirleyin.

GLOBAL KULLANILABİLİRLİK

Dünya çapındaki 3 adet veri merkezine erişim seçeneği , gecikmeleri azaltmak için uygulamalarınızı kullanıcılarınızın yakınına yerleştirmenize olanak tanır.

morsistem.com

CLOUD SUNUCU ÇÖZÜMLERİ

Bulut sunucu müşteri nerede ise sanal sunucunun orada olduğu web hosting türüdür. Kaynağı dinamik bir şekilde ihtiyaca göre ayarlanabilen bir altyapıya sahiptir. Eğer daha fazla alan veya bant genişliği gerekiyorsa, bulut hosting barındırma ihtiyaçlarına uygun şekilde otomatik olarak ayarlar. Daha az kaynak gerekiyorsa, çok çabuk uyum sağlar. Ve en iyi tarafı ise, size her ay sadece kullandığınız kadar ödemeyle mükellef tutar.

Sunucularımızda kullanılan ekipmanlar için anında parça değişim garantisi vermekteyiz. Herhangi bir nedenle arızalanan ekipmanın bilgisini teknik ekibimize iletmeniz halinde mesai saatleri içinde hızlı bir şekilde ekipmanın yenileme işlemleri ve müşterilerimiz ile bilgi paylaşımı yapılacaktır.

Oluşabilecek destek talepleri için teknik ekibimiz ile müşterilerimiz arasında hızlı haberleşmeyi sağlayan fast ticket hizmetini sunmaktayız.Tüm destek talepleri oluşturulan ortak havuzdan ilgili departmana yönlendirilmekte, 7/24 hızlı ve kesintisiz çözüm bulmaktadır.

Siteye Erişim

mordisk.com

KURUMSAL BULUT DEPOLAMA

Mordisk ile çalışanlarınız arasında verimliliği arttırın!

Farklı ekiplerin birden fazla aygıta ve platforma ait kritik bilgileri kolayca erişmesini, senkronize etmesini, paylaşmasını ve depolamasını sağlayın.Bulutta depolanan dosyaları herhangi bir sayıda yerel aygıta eşitlemek için senkronizasyon aracını oluşturun. Yerel bir cihazda tamamlanan tüm düzenlemeler otomatik olarak yüklenir ve buluta yedeklenir.

Herhangi bir dosyada yapılan değişiklikler, bağlı tüm bilgisayarlara otomatik olarak senkronize edilir. Verilerinizin tümü, askeri düzeydeki şifreleme kullanılarak korunmaktadır.

Senkronizasyon uygulamalarımız bulutu masaüstünüze ve cebinize taşır. Bilgisayarınızdan ve telefonlarınızdan dosyalarınıza erişin veya yayınlayın, fotoğraflarınızı ve videolarınızı yükleyin, senkronize edin veya uçtan uca şifrelemeli iletişim kurun. İndir

Siteye Erişim

KOBİ ' leri Mordisk ile Bulutlara Taşıyoruz

Mordisk, kullanıcıların bulut tabanlı bir senkronizasyon yazılımında beklediği tüm standart özellikleri içerir. Sadece belirli dizinleri senkronize etmek mi istersiniz? İstediğiniz dizinleri seçmek için seçici senkronizasyon kullanın. Mordisk’in bulut hizmetiyle, ana kullanıcı kontrolünde, diğer kullanıcıların klasörlerini bile senkronize edebilirsiniz. Kişileri ve paylaşılan dosyaları, Mordisk’in web arayüzü üzerinden paylaşılan dosya izinleri ile yönetin. Ayrıca, senkronizasyon aracını birden fazla bilgisayara yükleyebilir ve tüm cihazlarınızı dosya değişikliklerinizle güncel tutabilirsiniz. Mordisk, silinmiş dosyaları web arayüzünde bulunan çöp kutusundan geri yükleme seçeneklerinin yanı sıra dosya senkronizasyon durumunuzun her birindeki durumu görmek için seçenekler sunar.

KOBİ’ler için uygun olan Mordisk bulut depolama , pahalı dosya sunucu donanımının yerini almak için kullanılabilir .

Paketleri İncele

Standart Kapasiteler

  • 50GB
  • 100GB
  • 200GB
  • 300GB

Görüntüle / Düzenle

PC, Mac, tablet veya telefon, ne kullanırsanız kulllanın, office belgelerini açabilir, düzenleyebilir ve bilgisayarda doğrudan tarayıcının içinde çalışabilirsiniz.

Unutmayın / Verimli Çalışın

Not tutmanın gücünü keşfedin. Tüm toplantılarınız bundan sonra daha verimli geçecek. Gerçekten başarılı olmak istiyorsanız, işleri basitleştirmek yardımcı olabilir.

Senkronize Olun

İnternete bağlı herhangi bir cihazdan işlem yapsanız dahi diğer cihazlarınızda senkronize dosya güncellemesi yapar. Dosyalarınız kaybolmaz.

/ KONSOLİDE YMM
Referanslarımız
/ IONADATA
Referanslarımız
/ AYYILDIZ BASIM
Referanslarımız
/ APEX OTOMASYON
Referanslarımız
/ TURKVENT
Referanslarımız
/ fancoilsepeti.com
Referanslarımız
/ SYSTEM MEKANİK
Referanslarımız
/ BADE HIRDAVAT
Referanslarımız
/ samsungteknikservisi.org
Referanslarımız
/ globalceptelefonu.com
Referanslarımız
/ ÖZÜM MEKANİK
Referanslarımız
/ fanburada.com
Referanslarımız
/ HEPAVENT
Referanslarımız
/ klimafan.com
Referanslarımız
/ DRN MÜHENDİSLİK
Referanslarımız
/ AKN MEKANİK
Referanslarımız
/ SMARTAIR
Referanslarımız
/ HTK KLİMA
Referanslarımız
/ SANCAKTAR MEKANİK
Referanslarımız
/ KG ELEKTROMEKANİK
Referanslarımız