• +90 216 471 01 04

E-Ticaret – E-Ticaret Web Sitenizi Hemen Kurun !

havada-eticaret-kokusu-var-banner

E-Ticaret & Web Tasarım

Müşterilerin, size ulaşacağı sanal mağazanız veya kurumsal web siteniz, her cihaza özel bir şekil alırken (responsive yapı) kullanıcı deneyimini en üst seviyeye taşır.Markanızın büyümesine paralel olarak gelişen ihtiyaçlarınızı karşılıyor ve hedeflerinize ulaşmanızı sağlayan e-ticaret sistemini hayata geçiriyoruz.Teknolojik altyapımız sayesinde müşterileriniz web sitelerinizde akıcı bir şekilde gezinir ve sizlere daha hızlı dönüşler sağlar.

Detaylı bilgi ve sipariş için : e-mor.com

Güncel Uygulamalar

E-ticaret uygulamaları sürekli olarak yenileniyor ve biz bu yenilenmeye sürekli uyum sağlıyoruz. Hiçbir müşterimizin, yenilikçi uygulamalardan geri kalmasını istemiyoruz.

Performans Odaklı Altyapı

Tamamen performans odaklı olarak geliştirilmiş, güçlü ve genişleyebilen altyapısı ile sürekli online ve satış yapabilen bir e-ticaret sitesi planlayın.Sitenize dilediğiniz kadar müşteri davet edin, her kanaldan rahatça duyurunuzu gerçekleştirin.

Mobil Uyumlu Web Siteler

Mobil teknoloji dünyayı değiştiriyor.Akıllı telefonların sayısı kişisel bilgisayarların sayısını geride bıraktı. Google mobil uyumlu bir web sitesine sahip olmak, çevrimiçi varlığın önemli bir parçası haline gelmiştir.

Neden Mor E-Ticaret

  • %100 Responsive Tasarımlar
  • Kolay Kullanım ve Yönetim
  • Tam SEO Uyumu
  • Gelişmiş Sipariş Yönetimi
  • 99.99% Uptime Oranı
  • Ücretsiz Teknik Destek
  • ÜCRETSİZ SSL Sertifikası
WooCommerce
Opencart
Wordpress
Asp.net ve PHP ile Özel Yazılım

E-mor | Web Tasarım ve E-Ticaret Hizmeti

Müşterilerimizin,

yardımıyla ve desteğiyle sürekli olarak çalışarak oluşturduğumuz web siteleri için en güncel hallerinin belirli periyotlarla yedeklerini alıyor ve gerekli güncellemeleri yapıyoruz.

Ürettiğimiz,

tüm web siteleri tüm mobil cihazlara (IOS ve Android içeren) ve tüm tarayıcılarda (Chrome, Explorer, Firefox, v.b) kusursuz bir esneklik ile çalışmakta ve görüntülenebilmektedir.

Ekibimiz,

markanız için geliştirilecek dijital pazarlama stratejilerinde hedef kitlenizi ve hedef kitlenizin isteklerini en iyi şekilde belirler ve en uygun çalışmayı sizlere sunar

Web Tasarım Bilgi

Kurumsal web siteleri, işletmenizin kimliği yansıtan, güncel teknolojileri kullanan ve profesyonel olarak tasarlanan firmanızın sanal alemdeki yansımasıdır.
Günümüzde kurumsal internet sitelerinin bir çoğu, yönetim paneli tarafından güncellenebilir şekilde yapılmaktadır. Bu sitelerin arka planında Content Management System (CMS) olarak adlandırılan yazılım bulunmaktadır. Bu yazılımla çalışan internet sitelerine halk arasında güncelleme panelli internet siteleri de denilmektedir. Bu yazılımların ilk sahip olma maliyetleri biraz daha yüksek olsa da ilerleyen zamanlarda güncelleme konusunda getirdiği kolaylık, hız ve maliyet avantajı sebebi ile tercih edilmektedir.

Farklı ekranlara göre otomatik olarak şekillenen web sitelerini ifade etmektedir. Responsive teknolojisi, CSS3 ile beraber gelmiştir ve en çok tercih edilen mobil uyumluluk teknolojisidir. Responsive bir web sitesi, tabletler ve cep telefonları gibi mobil cihazlarda sorunsuz olarak gezilebilir. Bir web sitesinin cep telefonunda açılıyor olması, mobil uyumlu olduğu anlamına gelmemektedir. Mobil uyumludan kasıt, mobil cihazlarda sorunsuz açılan ve iyi bir kullanıcı deneyimine sahip web sitesidir.

Daha küçük ekranlı cihazlar için tasarlanmış internet siteleri, mobil web siteleridir. Genellikle farklı bir subdomain altında çalışır ve internet sitesinden bağımsız bir tasarıma sahip olur. Bu siteler genellikle site haritasının tüm öğelerini içermezler. Tasarımları çok daha sade, kolay açılabilir olarak yapılır. Mobil sitelerde, tıkla ara, uyumlu menu gibi cep telefonlarına has bazı öğeler kullanılır.
Büyük portallar ve haber siteleri için responsive yerine mobil versiyonlar tercih edilir. Fakat kurumsal web sitelerinde daha çok responsive tercih edilir. Çünkü “responsive tasarım” hem yönetim, hemde üretim kolaylığı açısından daha üstündür.

Grafik Tasarım

Sanal ortamda firmanızın grafik açıdan iyi düzeyde sergilenebilmesi için ekibimizde çalışan grafik tasarım uzmanları firmanızı yansıtan özellikleri en iyi şekilde görselleştirir.

Optimizasyon

Ürettiğimiz web siteleri, Google, Yandex ve diğer arama motorlarında ekstra bir çalışma yapmadan üst sıralarda yer alacak şekilde kodlanarak optimize edilmektedir.

Markalaşma

Sizin için oluşturduğumuz çalışma planı sonucunda potansiyel müşterilerinize ulaşabiliyor ve kurumsal kimliğinizi , ürünlerinizi ve hizmetlerinizi iletebilirsiniz.