• +90 216 471 01 04

SEO Hizmetleri

TANIM

SEO yani “Arama Motoru Optimizasyonu”, ürün ve hizmetleriniz ile ilgili google, yandex, yahoo, bing vb. bilinen arama motorlarında arama yapıldığında, web sitenizin arama listelerinde üst sıralarda yer almasını sağlayan bir hizmettir.

Hedeflenen anahtar kelimelerin arama yoğunluğu, seo çalışmalarının süresini de değiştirmektedir. Seo hizmeti aldığınızda başarıya ulaşma süresi, arama yoğunluğu yüksek olmayan ve rekabetin düşük olduğu anahtar kelimelerde çok kısa olmasına rağmen, rekabetin yüksek olduğu kelimelerde bu süreç daha uzun sürebilmektedir. Bununla birlikte birinci sayfada listelenen web sitelerinin domain alan adı saygınlık değeri ve sayfa saygınlık değeri de zamanın süresine etkilemektedir. Eğer birinci sayfada listelen web siteleri daha önceden seo anlamında sitelerine yatırım yapmış iseler, birinci sayfada sizin web sitenizin yer alması için en az onlar kadar çalışma yapmanız gerekecektir.

Detaylı bilgi ve satınalma için bize ulaşın!

Anahtar kelimelerinizde üst sıralara çıkartır
Web sitesinin reklam performansını yükseltir
Hedef kitleye ulaşmayı kolaylaştırır
Sitenin ziyaretçi sayısını yükseltir
Markanızın bilinirliğini yükseltir
İşlem hacminizi genişletir
Erişim alanını genişletir

ANAHTAR KELİME ANALİZİ

Anahtar kelime analizi, hizmetleriniz ve ürünleriniz arayan kullanıcıların hangi terimleri kullandıklarının analiz edilmesidir.

RAKİP ANALİZİ

Sektördeki rakiplerin belirlenmesinin ardında organik rakiplerinin eksiklerini ve iyi performans gösterdikleri noktaları belirliyor.

İÇERİK STRATEJİSİ

Anahtar kelime değişim trendleri incelemesi, tarama sonuçlarındaki içerik performansına ve eksiklerine göre stratejimizi belirliyoruz.

SİTE İÇİ OPMİZASYON

Site içi optimizasyonu, sitenin içerik ve teknik konularda optimize edilmesini sağlayan aşamaların bütünüdür.

SİTE DIŞI OPTİMİZASYON

Web sitesinin backlink profilini inceleyerek, sağlıklı ve organik bir yapıya ulaşmasını amaçlıyoruz.

RAPORLAMA

Kullandığımız araçların yardımıyla organik trafik performansını tüm detayları ile düzenli olarak inceleyerek yeni aksiyonlar alıyoruz.

hitseo.net

SEO - OPTİMİZASYON

Kurumsal firmaların internet üzerinden, gelir artırmasına yönelik yapılan, hedeflediği anahtar kelimelerde, arama motorlarında, en iyi dereceyi almasını amaçlayan aramamotoru optimizasyon işlemlerine nedir.. Firma olarak arama motoru optimizasyon hizmetini, Google, Yandex, Bing, Baidu arama motorlarına yönelik yapmaktayız. Yaptığımız çalışmalar ile kurumsal web sitelerini, anahtar kelimelerinde, 1. Sayfa ya getirmek için çalışma yapıyoruz.

Pazarlamanın en önemli ilkelerinden biri, marka psikolojisini kavramaktır. Günümüzde potansiyel müşterilerde markaya güven duygusu yaratan en önemli psikolojik unsur, eksiksiz bir kurumsal imaja sahip olmaktır. Ürettiğiniz hizmet veya ürünler en yüksek kaliteye sahip olabilir; ancak bunun alametifarikası olan kurumsal imaj olmadıkça, potansiyel müşterilerinizin markayla tanışması zorlaşır.

Bir internet sitesinin arama motorundaki pozisyonunu geliştirmek için birden fazla method ve strateji bulunmaktadır. Bu yüzden bu yöntemleri iyi uygulamak aynı zamanda iyi bir analiz demektedir. Bunun için rakiplerin neler yaptığını izlemek, onların etkili yöntemlerini uyarlamak, eksikliklerini görüp avantaja çevirmek bizim için önemli bir konudur.

Siteye Erişim

SEO ANALİZİ

Bir web sitesinin arama motorlarına olan uygunluğunu, işlevsel veriler le analiz edip, çıkan sonuca göre site yapısını oluşturup, web sitesini arama motorlarına en uygun hale getirmek için yapılan çalışmaların bütünüdür.

İletişim formunda sizde web sitenizin seo analizi ni ücretsiz yaptırabilirsiniz. Çıkan sonuca göre, web sitenize arama motoru optimizasyonu yapılması, eğer arama motorlarına uygunluk yok ise, arama motorlarına uygun web sitesi yaptırmak için, bize başvurabilirsiniz.

Kurumsal Seo Hizmeti, Seçilen anahtar kelimelere göre, Site içi seo, organik dış seo çalışmaları, sosyal medya imlemeleri ve özel blog çalışmaları ile sitenizin faal ve değerli bir yapıya kavuşturmak buna bağlı olarak ilk sayfa hedefine kavuşmayı kapsamaktadır.
Seo Hizmeti kapsamında seçilen arama kelime İlk sayfa içinde yer almasını kapsamaktadır.

Seo Çalışma süresi; seçeceğiniz arama kelime gruplarına göre 3 ile 9 ay arasında değişiklik göstermektedir.

Paketleri İncele
seo-company

E-Ticaret Analizi

 

Kurumsal SEO

 

Google Ads Reklamları

 

Sosyal Medya Yönetimi

 

UX / UI Analizi

 

Dijital Medya Pazarlama

 

/ KONSOLİDE YMM
Referanslarımız
/ IONADATA
Referanslarımız
/ AYYILDIZ BASIM
Referanslarımız
/ APEX OTOMASYON
Referanslarımız
/ TURKVENT
Referanslarımız
/ fancoilsepeti.com
Referanslarımız
/ SYSTEM MEKANİK
Referanslarımız
/ BADE HIRDAVAT
Referanslarımız
/ samsungteknikservisi.org
Referanslarımız
/ globalceptelefonu.com
Referanslarımız
/ ÖZÜM MEKANİK
Referanslarımız
/ fanburada.com
Referanslarımız
/ HEPAVENT
Referanslarımız
/ klimafan.com
Referanslarımız
/ DRN MÜHENDİSLİK
Referanslarımız
/ AKN MEKANİK
Referanslarımız
/ SMARTAIR
Referanslarımız
/ HTK KLİMA
Referanslarımız
/ SANCAKTAR MEKANİK
Referanslarımız
/ KG ELEKTROMEKANİK
Referanslarımız