• +90 216 471 01 04

Kurumsal

Neden MORZON ?

Firmamız özellikle kurumsal müşteriler için sunduğu hizmet ve ürünler ile bilişim sektörünün getirdiği yenilik ve ilerleme elemanlarını, firmaların başarı basamakları olarak kullanmasına olanak sağlar.

Türkiye’nin önde gelen kurumsal firmalarına barındırma, cloud, yedekleme, yazılım, e-ticaret, paket program ve mobil uygulama konusunda destek veren Morzon, yurtiçinde olduğu gibi yurt dışında da birçok müşterisine hizmet vermektedir.

İş yapma anlayışında tamamen müşteri ihtiyacına ve memnuniyetine odaklanmak, kurulduğumuz günden itibaren rekabeti müşterilerimiz lehine çevirmek ana hedefimizdir.

Seçkin müşterilere sahip firmamız; ülkemizin internet ve bilişim teknolojileri alanlarındaki ilerleyişine katkıda bulunmayı da bir görev bilir.

Morzon, Türkiye’nin bilişim sektöründeki gelişiminin göstergesidir .

Avrupa Merkezli Veri Merkezleri

iliad Datacenter – Fransa

Plusserver Datacenter – Almanya

ISPpro Datacenter – Almanya

 

Sunucularımızda kullandığımız yüksek verimliliğe sahip işlemciler pazardaki alternatiflere göre %200’e kadar daha yüksek performans vaad etmektedir.

Veri Merkezi (Data center) çözümlerini (Sunucu Barındırma , Sunucu Kiralama, Sunucu Yedekleme , Güvenlik Çözümleri , Lisans Kiralama , Felaket Kurtarma Çözümü , Cloud Sunucu) tercih eden kurumlar için, en önem verdikleri konular sistemleri ve verilerinin güvenliği ve işlerinin sürekliliği. Bu da iyi bir Veri Merkezinin ileri teknoloji ve güvenli donanım altyapısı ve kesintisiz internet erişim altyapısına sahip olmasını gerektiriyor.

Daha fazla kapasite ve performansa mı ihtiyacınız var? Fiziksel sunucu hizmetlerimizi inceleyin!

PAKET ÇÖZÜMLER

İhtiyaç duyduğunuz tüm Ayrılmış Sunucu, Sanal Sunucu, Kurumsal Hosting, Kurumsal Bulut Çözümleri, Güvenlik ve Denetim, %99,9 çalışma süresi garantisi, E-ticaret ve Web Tasarımı, Özel yazılım, Paket kurumsal BT çözümleri ve projeleri,  web tabanlı bulut yazılımlar.

FAST TICKET

Oluşabilecek destek talepleri için teknik ekibimiz ile müşterilerimiz arasında hızlı haberleşmeyi sağlayan fast ticket hizmetini sunmaktayız. Tüm destek talepleri oluşturulan ortak havuzdan ilgili departmana yönlendirilmekte, 7/24 hızlı ve kesintisiz çözüm bulmaktadır.

SANALLAŞTIRMA

Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda masaüstü, uygulama, sunucu ve depolama konularında özel olarak tercih ettiğiniz operasyonlar için BT ihtiyaçlarınızı basitleştirip, faydalanmanızı artıracak sanallaştırma çözümlerini sizlerle buluşturuyoruz.

DAHA VERİMLİ

Kullanımı kolay ve güçlü araçlarımız sayesinde, sizin için en çok önem taşıyan konulara yani işletmenize odaklanırken verimliliği de artırabilirsiniz.

ORTAK ÇALIŞMA ALANI

Kolayca dosya paylaşın, ortak çalışmaları hızlandırın ve farklı konumlardaki çalışanları bir araya getirin. Ekiplerinizin daha hızlı çalışmasını sağlayın.

ÖZGÜNLÜK

Geniş ürün portföyümüz ile ihtiyacınız olan özgün teknoloji altyapısını işinize entegre ederek hedeflerinize çok daha hızlı ulaşmanızı sağlıyoruz.

Deneyim Yönetimi

Müşteri yolculuğu boyunca temas ettiğiniz kanallar üzerinden mükemmel bir deneyim edinin. Her zaman ve her yerde aksiyona dönüştürebileceğiniz verilerinizden bulut hızı ve çevikliği ile firmanızı ileriye taşıyın.

İş Analitiği

Organizasyonlarınızın sahip oldukları bilgileri anlamlandırmaya yardımcı olarak,birçok platform ve cihazda, her çeşit veriden hatta büyük veriden, hızlı ve kolay anlam çıkarabilir, fikir oluşumlarınızı doğrulayabilirsiniz.

Optimum Ekonomi

İş çözümlerimizi tüm sektörler ve organizasyonlar için doğru kaynaklar sunarak müşterilerinin toplam yatırım maliyetlerini azaltmayı amaçlar,böylelikle, organizasyonunuzun iş faaliyetleri daha akıllı ve ekonomik olur.

/ KONSOLİDE YMM
Referanslarımız
/ IONADATA
Referanslarımız
/ AYYILDIZ BASIM
Referanslarımız
/ APEX OTOMASYON
Referanslarımız
/ TURKVENT
Referanslarımız
/ fancoilsepeti.com
Referanslarımız
/ SYSTEM MEKANİK
Referanslarımız
/ BADE HIRDAVAT
Referanslarımız
/ samsungteknikservisi.org
Referanslarımız
/ globalceptelefonu.com
Referanslarımız
/ ÖZÜM MEKANİK
Referanslarımız
/ fanburada.com
Referanslarımız
/ HEPAVENT
Referanslarımız
/ klimafan.com
Referanslarımız
/ DRN MÜHENDİSLİK
Referanslarımız
/ AKN MEKANİK
Referanslarımız
/ SMARTAIR
Referanslarımız
/ HTK KLİMA
Referanslarımız
/ SANCAKTAR MEKANİK
Referanslarımız
/ KG ELEKTROMEKANİK
Referanslarımız