• +90 216 471 01 04

Blog Single

21 Eyl

Mordisk Güncellendi!

Morzon » Bizden Haberler » Mordisk devreye girdi!
Yüksek kullanılabilirliğe sahip, ölçeklendirilebilir bir bulut depolama hizmeti artık Mordisk’te !

Mordisk’teki dosyalarınıza herhangi bir akıllı telefondan, tabletten veya bilgisayardan erişebilirsiniz.

Tüm verilerileriniz erişim noktalarınızdan senkronize olarak elinizin altında olur.

Firmanızdaki çalışanlara farklı hesaplar atayarak, istediğiniz dosyaları görüntülemeleri, yedeklemeleri ve bu dosyalar üzerinde ortak çalışma yapmaları için hızlı bir şekilde organize edebilirsiniz. Görevler, Takvim, Kısa Notlar, Rehber, Dosya Görüntüleme/Değiştirme, Kullanıcı Geçmişi, Müzik ve Fotoğraf Arşivleme ve çok daha fazlası.

Kurumsal ve Kişisel Dosyalarınızı Verimli Kullanın !
Dosya barındırma hizmetimizi, verimli uygulamalar ile birleştirerek işlevselliği arttırılmış profesyonel bir yeni hizmeti kullanımınıza sunuyoruz.

Görüntüle Düzenle;
PC, Mac, tablet veya telefon, ne kullanırsanız kulllanın, office belgelerini açabilir, düzenleyebilir ve bilgisayarda doğrudan tarayıcının içinde oluşturabilirsiniz.İşinize her yerden ulaşın,işiniz aksamasın!

Unutmayın;
Not tutmanın gücünü keşfedin.Tüm toplantılarınız bundan sonra daha verimli geçecek.Gerçekten başarılı olmak istiyorsanız, işleri basitleştirmek yardımcı olabilir. Karmaşık planları Hızlı Not bölümümüzle sadeleştirin, ilerleyin.

Senkronize Olun;
Mordisk’e yüklediğiniz dosyalar bulutta saklanır; internete bağlı herhangi bir cihazdan işlem yapsanız dahi diğer cihazlarınızda senkronize dosya güncellemesi yapar. Dosyalarınız kaybolmaz.

Related Posts

Leave A Comment