• +90 216 471 01 04

Yazılım Çözümleri

TANIM

Şirketinize özel yapılan yazılımlar ve kurumsal IOS & Android uygulamalar; piyasadaki paket yazılımlar ya da genel mobil uygulamalar ile kıyaslandıklarında, hem fiyat hem performans yönünden firmanız için çok daha avantajlı olmaktadırlar.

Sizlerden gelen talepler doğrultusunda beklenti ve gereksinimlerinize göre firmanıza katma değer yaratan özel yazılım hizmetlerini, mobil uygulamaları gerçekleştiriyoruz.Bunun için öncelikle gerekli analizleri yapıyor, iş akışlarını, süreçleri planlıyor, tasarlıyor ve şirketinize uygun özel yazılım çözümlerini, mobil uygulamaları ve web tabanlı tüm uygulamaları yapıyoruz.

Detaylı bilgi ve satınalma için bize ulaşın!

Mobil Uygulama Geliştirme
Bulut Tabanlı Hizmetler
Desktop Uygulama Geliştirme
Veritabanı Tasarım ve Çözümleri
Özel Paket Yazılımlar
Oyun Yazılımı

ÇEŞİTLİLİK / HIZLI ÇÖZÜM

Tüm sektörlere mobil uygulamaları adapte edebilen firmamız, ayrıca birçok uluslararası yazılımla gerekli entegrasyonları gerçekleştirir.

HER YERDEN ERİŞİM

Son kullanıcılara konum bağımsız işlem yapabilme, ürün ve hizmetlere erişebilme özgürlüğü sağlayan mobil uygulamalar, GSM ağının ulaşabildiği her yerde.

PLATFORMLARA UYUM

Android, iOS, Windows gibi en çok kullanılan platformlar üzerinde, herhangi bir sektör farkı gözetmeksizin her türlü uygulama geliştirilir.

GÜVENLİK

Özel sertifikalandırma, SSL, çift yönlü doğrulama, phishing engellemeleri, soft OTP, v.b. yöntemlerle yüksek işlem güvenliği sağlanır.

RAPORLAMA

Yazılım, gelişmiş çözümleme ve raporlamaları kullanıcısına, grup veya kullanıcıya göre uygulama raporları düzenleme ve alma müsaadesi verir.

TEST SÜRECİ

Hazırlanan uygulama test ortamında farklı cihazlardan girişler yapılır ve farklı kullanıcı deneyimleri ile uygulama nihai haline getirilir.

mordots.com

BULUT ve DESKTOP YAZILIM

Müşterilerin iş süreçleri incelenir ve workcube toollarının bu iş süreçlerine entegrasyonu için çalışılır. Geliştirimler yapıldıktan sonra versiyon güncellemelerinde zarar görmemeleri amacı ile özelleştirilir. Birden fazla uygulama kullanan firmalar bu uygulamaların birbirleri ile entegre çalışmasına ihtiyaç duymaktadır. Bu aşamada IBS developerları web servisleri, XML vb. gibi teknolojileri kullanarak işletmelerin entegrasyon ihtiyaçları giderilir.

HTML5 ve CSS3’ün yeni internet teknolojilerine kattığı değerlerin tümünü bir arada kullanarak, AJAX ve JQuery bir araya getirip özelleştirerek ve neticesinde oluşturulacak olan tasarım elementlerini uygulayarak müşterilerine özel web tabanlı uygulama çözümleri sunmaktayız.

Kobilere özel yazılımlar, paket yazılımlar ile kıyaslandıklarında hem fiyat hem performans yönünden daha avantajlı olmaktadırlar. Bu tür paket yazılımların en son teknolojiye düzenli adapte olabilmeleri ve bu güncellemeleri son kullanıcılarına yansıtmaları da zaman almaktadır. Özel yazılımlar etkin bir teknik destekle sürekli olarak geliştirilir.

Siteye Erişim

morplays.com

MOBİL OYUNLAR

Oyun motoru alanında en başarılı uygulamalardan biri olan Unity oyun motoru birçok avantaj sunmakta. Mobil oyun yapımını desteklediği gibi bilgisayar oyunlarında da oldukça sık kullanılan bir motor olan Unity oyun motoru sayesinde çok kolay bir şekilde oyunlarınızı derleyebiliyoruz. Program model üzerinden doğrudan kodlama imkanı sunduğu gibi bunun dışında anlık olarak oluşturduğunuz sahneleri de derleyebiliyoruz.

Mobil oyun programlama için kullandığımız bir diğer oyun motoru ise Unreal Engine oyun motoru. Yine bilgisayar oyunlarında da en çok kullanılan oyun motorlarından biri olan Unreal Engine oyun motoru animasyon oluşturmaktan tutunda oluşturduğunu animasyonları sahneler içerisinde kullanmanıza da izin veriyor. Yine modellerin tek tek ele alınarak kodlana bildiği oyun motorunun kendi kodlama dili olduğunu da belirtelim.

İster 2D bir oyun isterseniz de 3D bir oyunda mutlaka oyun içerisinde kullanılacak olan nesneleri modellemek gerekiyor. Yine bu aşamada da yapacağımız oyunlara göre değişiklikler ortaya çıkmakta. Eğer 3 boyutlu bir oyun yapıyorsak bu durumda modelleme için 3DS Max, Maya gibi profesyonel model programları üzerinden çizimler yapmaktayız.

Siteye Erişim

KOBİ ' lere Mobil Uygulama Geliştirme

Günümüzde mobil cihaz kullanıcı sayısı büyük bir hızla artmaktadır. Mobil cihaz kullanımı bu derece büyük bir hızla artış gösterirken şirketlerin de bu alana yönelmesi kaçınılmaz olmuştur.

Web tabanlı uygulamalar geliştirerek adını sektörde duyurmuş olan Morzon, web uygulamalarının yanı sıra, IOS, Windows Phone ve Android platformlarında uygulamalar geliştirerek, müşterilerine mobil uygulama hizmetleri de sunmaktadır.

Morzon tecrübeli ve alanında uzman kadrosuyla müşterilerin istekleri doğrultusunda, ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilecek mobil uygulama yazılımları geliştirerek, GSM operatörünüzün ulaşabildiği her yerde 7/24 çalışabilen bir sistem sunmaktadır.

Mobil uygulamalar B2B ve B2C kullanıcılarına yeni bir kanal oluşturmaktadır. Uygulanan hizmetlerin tamamının veya belirli bir kısmının ulaşılabilir olmasını mümkün hale getirmektedir. Günümüzün en büyük örneklerinden bir tanesi de Mobil Bankacılık çözümleridir.

Morzon mobil uygulama geliştirirken, müşteri odaklılık ilkesiyle müşterilerin istek ve beklentilerine uygun yazılım geliştirme ve geliştirdiği yazılımların kaliteli, izlenebilir, değiştirilebilir, güvenilir, güvenli ve süreklilik özelliklerine sahip olmasını sağlamaktadır.

Creative abstract mobile web applications, business software and social media networking service internet concept: modern black glossy touchscreen smartphone with cloud of color application icons isolated on white background

Neden Özel Yazılımlar ?

Rakiplerinizin önüne geçersiniz

Rakiplerinizden farklılaşırsınız

Müşterilerinize daha kaliteli hizmet sunarsınız

Zamandan tasarruf sağlarsınız

Verimlilik artar

Riskler azalır

Maliyetler azalır

İş hedeflerinize ulaşırsınız

/ KONSOLİDE YMM
Referanslarımız
/ IONADATA
Referanslarımız
/ AYYILDIZ BASIM
Referanslarımız
/ APEX OTOMASYON
Referanslarımız
/ TURKVENT
Referanslarımız
/ fancoilsepeti.com
Referanslarımız
/ SYSTEM MEKANİK
Referanslarımız
/ BADE HIRDAVAT
Referanslarımız
/ samsungteknikservisi.org
Referanslarımız
/ globalceptelefonu.com
Referanslarımız
/ ÖZÜM MEKANİK
Referanslarımız
/ fanburada.com
Referanslarımız
/ HEPAVENT
Referanslarımız
/ klimafan.com
Referanslarımız
/ DRN MÜHENDİSLİK
Referanslarımız
/ AKN MEKANİK
Referanslarımız
/ SMARTAIR
Referanslarımız
/ HTK KLİMA
Referanslarımız
/ SANCAKTAR MEKANİK
Referanslarımız
/ KG ELEKTROMEKANİK
Referanslarımız